stories place

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » stories place » Hypnoza kontrola a ovládaní jiných » Mind control - oblekla se jak jsem ji sugescí - myšlenkami poručil/a


Mind control - oblekla se jak jsem ji sugescí - myšlenkami poručil/a

Posts 1 to 5 of 5

1

Jmejuji se Kate a chci vám napsat o tom co se mi přihodilo a co sem zažila.
Jednoho rána sem se probudila na podivní pocit, jako bych v Pokojík nebyla sama.
Rozhledy sem se kolem sebe ale nikdo tady nebil Krome mně, ale stejně sem cítila jako by se na mně nekdo díval.
No co, asi mi už z tý školy vážně šibe pomyslela sem si a šla se Oblic do školy.
Bylo to podivní protože když sem si chtela Vzít podprsenku neco mně zadrželo a ta samá síla mi bránila i v tom Vzít si na sobě kalhotky.
Náhle sem však jako v transu nebe ve snu šáhla po červených šatičkách ktere sem si pres sve nahe tělo prohodila
a šla do kuchine chvatne sem se nasnídala a šla takhle jen v šatičkách do školy.
http://sl.uploads.im/t/km0zb.jpg

0

2

Jmenuji se Adam a tohle je má verze co se s Kate odehrálo.
Jak asi už správne všichni tušíte mám schopnost pomocí myšlenek mentálne lidem poroučet.
Jak sem poznal Kate a proč její príbeh takhle začína o tom bude mé vyprávení:
Já a Kate sme ze stejný školy já sem ve vyšším ona v nižčím ročníku,
už od prvního den co sem ji u nás ve škole spatril se mi líbila.
Plachá stydlivá dívka také mám totiž rád.
Baví mne se dívat jak rudnou studem když dostanou sugesci odemne aby se vypýtali na záchod a pritom šli na chodbu masturbovat
nebo treba jako v príade Kate prijit do školy jen v šatičkách bez prádla.

0

3

Citim se nesva. Mama pocit ze s mi všichni divaji jen na prsa a na zadek.

0

4

protože to tak je zlatíčko každý ti na ty prsa nejen kouka ale si te mobilem i fotí kluci a holky se ti vysmivaj

0

5

I am glad that new people are actively starting to communicate at the forum. It is a pity that initially it is difficult to register on it. I do not even know what to do with all this. I initially tried to use a proxy server, but it did not help ..

0


You are here » stories place » Hypnoza kontrola a ovládaní jiných » Mind control - oblekla se jak jsem ji sugescí - myšlenkami poručil/a